Start > 2012/2013 > Wycieczki 2012/2013 > Lekcje teatralne w Teatrze Zagłębia

Warning: opendir(/www/old/images/stories/lekcja_teatr2012) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Lekcje teatralne w Teatrze Zagłębia

TeatrDnia 12 listopada 2012 roku uczniowie klas młodszych udali się do Teatru Zagłębia na lekcje teatralne. Wzorem lat ubiegłych w fascynujący świat teatru wprowadził dzieci aktor teatru, pan Michał Bałaga. Na zajęciach opowiadał o tym, jak powstaje spektakl, przekazał wiele interesujących informacji o pracy reżysera, scenografa, aktorów i pracowników technicznych. Prowadzona przez aktora lekcja, jak w latach ubiegłych, była bardzo ciekawa, pełna emocji i wspaniałej zabawy. Dziękujemy Panie Michale!!!!!!

Relacja fotograficzna z lekcji teatralnej klasy I a