Start > 2009/2010 > Konkursy 2009/2010 > VI Turniej Mitologiczny klas V

Warning: opendir(/www/old/images/stories/mitologia2010) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
VI Turniej Mitologiczny klas V

Dnia 22 marca 2010 roku szkoła zapełniła się boginiami i bogami przybyłymi prosto z Olimpu, herosami i mitycznymi stworami... Co to mogło oznaczyć? Tylko jedno - odbył się VI szkolny Turniej Mitologiczny klas V.

Zadaniem uczestników było przygotowanie adaptacji wcześniej wylosowanego mitu greckiego i przygotowanie inscenizacji. Następnie wyłonienie pięcioosobowej drużyny, która rywalizowała w turnieju wiedzy dotyczącej świata starożytnych Greków i Rzymian. Ostatnią konkurencją były zawody sportowe.

Oto wyniki VI Turnieju Mitologicznego klas V:

I miejsce – klasa V c

II miejsce klasa V b