Start > 2009/2010 > Z życia szkoły 2009/2010 > Szkolny etap konkursu o Fryderyku Chopinie

Warning: opendir(/www/old/images/stories/konkurs chopin) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Szkolny etap konkursu o Fryderyku Chopinie

Dnia 4 marca 2010 roku w naszej szkole odbyło się „Spotkanie przy kominku” poświęcone sylwetce Fryderyka Chopina. Miało ono charakter konkursowy. Uczestnicy konkursu oraz liczna widownia mieli okazję wysłuchać kilku utworów muzycznych oraz zapoznać się z życiem i twórczością tego wybitnego kompozytora. Uczniowie klas II i III recytowali wiersze, które wszystkich wprawiły w zadumę oraz ogromną nostalgię.

Konkurs wygrali:

• Klaudia Łyskawińska z klasy II b,
  • Jakub Karalus z klasy II c
  • Kacper Wosiński z klasy III a.

Uczniowie ci będą reprezentować szkołę w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Fryderyku Chopinie pod hasłem „Rodem warszawianin sercem Polak, a talentem świata obywatel”.

Życzymy powodzenia !!!