Start > 2009/2010 > Z życia szkoły 2009/2010 > Dzień Babci i Dziadziusia w I b

Warning: opendir(/www/old/images/stories/dziadkowie1b) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Dzień Babci i Dziadziusia w I b

dziadkowieDnia 20 stycznia 2010 roku uczniowie klasy I b z wychowawcą, panią Elżbietą Szyjką zaprosili swoje Babcie i Dziadziusiów na krótkie przedstawienie z okazji ich święta. Dzieci przygotowały krótki montaż poetycki, który gościom bardzo się podobał, a świadczyły o tym brawa.
Wielkie wzruszenie na twarzach gości pojawiło sie, gdy dzieci ubrane w piękne stroje zatańczyli i zaśpiewali "Menueta dla dziadka". Na zakończenie wnuki zaśpiewały kochanym babuniom i dziadziusiom "Sto lat" i wręczyły upominki. Przy słodkim poczęstunku spotkanie upłynęło szybko i baaaardzo miło.
Jeszcze raz życzymy naszym babciom i dziadkom zdrowia szczęścia i stu lat w dobrym zdrowiu!