Start > 2009/2010 > Wycieczki 2009/2010 > Klasa II a na spartakiadzie sportowej

Warning: opendir(/www/old/images/stories/las2a) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Klasa II a na spartakiadzie sportowej

Klasa 2a na wycieczceW piątek 2 października 2009r. kl. II a wybrała się na spartakiadę sportową na Kobylicę organizowaną przez KH ZHP Sosnowiec. Uczniowie mieli  okazję poznać i pobawić z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej nr 6 i 39. Po rozgrywkach sportowych dzieci poszły na spacer po lesie, gdzie miały okazję rozpoznać drzewa i rośliny poznawane do tej pory tylko na ilustracjach. Wszystkim wycieczka bardzo się podobała i z niecierpliwością czekają już na następną.