Start > 2008/2009 > Konkursy > Ogólnopolski Konkurs z zakresu "Kultury Krajów Anglojęzycznych"

Warning: opendir(/www/old/images/stories/empik konkurs) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Ogólnopolski Konkurs z zakresu "Kultury Krajów Anglojęzycznych"

Konkurs jezyka angielskiegoDnia 13 maja 2009 roku 40 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie z zakresu „Kultury Krajów Anglojęzycznych” zorganizowanym przez Empik school pod patronatem Pearson Longman.

Dzięki współpracy z panią Moniką Etlinger-Michalik z sosnowieckiej Empik school, konkurs mógł odbyć się w naszej szkole. Uczniowie odpowiadali na pytania konkursowe w dwóch grupach wiekowych klasy IV „American Life” oraz klasy V i VI „British Life”.

Aby rzetelnie przygotować się do konkursu należało przeczytać książeczki z serii Penguin Readers dostępne w bibliotece szkolnej oraz wziąć udział w zajęciach dodatkowych no i oczywiście samemu „ruszyć głową”.Mam nadzieję, że konkurs nie okazał się trudny tym bardziej , że główną nagrodą jest semestralny kurs języka angielskiego w Empik school oraz nagrody książkowe z serii Penguin Readers.

Trzymam kciuki za wszystkich konkursowiczów. Good luck!

Opracowała: Agnieszka Karalus