Another great RocketTheme Joomla Template brought to you by the RocketTheme Joomla Template Club.
Start > Wycieczki > Wycieczka klasy IV b i IV c do Krasiejowa

Warning: opendir(/www/old/images/stories/wycieczka4b4c2017) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Wycieczka klasy IV b i IV c do Krasiejowa

http://www.sp8.sosnowiec.pl/images/stories/miniatury/podroznik2.jpgW dniu 20 czerwca 2017 r. klasy  IV b i IV c pojechały na wycieczkę do Krasiejowa – Parku Nauki i Rozrywki. Pierwszą trakcją wycieczki był Tunel Czasu.  Tunel Czasu to miejsce magiczne, gdzie przeżyliśmy niesamowitą  i  niezapomnianą przygodę. Na pokładzie Kapsuły Czasu przemierzającej 300-metrowy tunel, oglądając film 3D poznaliśmy miliardy lat istnienia Wszechświata.

Następną atrakcją była ścieżka edukacyjna.  Podczas prawie dwugodzinnego marszu poznaliśmy 200 modeli  rekonstrukcji mezozoicznych gadów i płazów – wszystkie naturalnej wielkości.

Zwiedziliśmy  również Pawilon Paleontologiczny, gdzie obejrzeliśmy skamieniałości triasowych płazów i gadów, które można oglądać przez przeszkloną podłogę. 

Następnie udaliśmy się do kina 5D, gdzie obejrzeliśmy film „Tajemnicze Podziemie”

Kolejną atrakcją była przygoda w Prehistorycznym Oceanarium  w którym głębia oceanu przenika się z głębią trójwymiarowego przekazu.

 

Relacja fotograficzna:

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
administratorzy strony: Agnieszka Duszyc i Katarzyna Bugaj