Start

Warning: opendir(/www/old/images/stories/kiermasz2016) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Sprawozdanie z Kiermaszu Bożonarodzeniowego

http://www.sp8.sosnowiec.pl/images/stories/miniatury/bozenarodzenie2.jpgW dniach 5 - 6 grudnia 2016 r. w godz. 16.30 – 18.00 na terenie szkoły odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizowany przez Samorządzik Uczniowski kl. I-III.

Podczas kiermaszu sprzedawano wytwory pracy - głównie artykuły wykonane własnoręcznie przez uczniów, rodziców i bliskich oraz nauczycieli, m.in. : rękodzieło - dekoracje i ozdoby świąteczne, kartki, a także wyroby cukiernicze (ciastka, ciastka i inne), proste wyroby spożywcze (chleb z domowym smalcem).

Dochód ze sprzedaży wyniósł 2661,33 zł:

• kwota zebrana 5 XII – 1892,07 zł (kl. I-III);

• kwota zebrana 6 XII – 768,63 zł (kl. IV – VI).

Zgodnie z regulaminem kiermaszu kwota w całości zostanie przeznaczona na wzbogacenie wyposażenia sali nr 20, tj. akcesoria sportowe m.in. : piłki gumowe, tenisowe, skakanki, szarfy, woreczki, pachołki, pałeczki sztafetowe, równoważnia gimnastyczna, zręcznościowe łyżki, płotek składany, ringo sensoryczne, kółka sensoryczne, worki do skakania, lina, hula-hop, serso, namiot, tunele itp.

Komisja w składzie:

• p. wicedyrektor Małgorzata Dąbrowska -Wanat