Start

Warning: opendir(/www/old/images/stories/zakonczenieroku2016_1) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46

Warning: opendir(/www/old/images/stories/zakonczenieroku2016_2A) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46

Warning: opendir(/www/old/images/stories/zakonczenieroku2016_3A) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Zakończenie roku szkolnego

zakonczenieroku.jpgDnia 24 czerwca 2016 roku o godzinie 9.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas szóstych. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego zgromadzonych uczniów, rodziców i nauczycieli powitała Pani Dyrektor Małgorzata Jedlińska. Wpisami do Złotej Księgi uhonorowani zostali najwybitniejsi uczniowie klas szóstych – Lidia Stachurska, Emilia Cugowska, Sara Szafruga, Anna Wiklik, Dariusz Nowak z kl. VI a oraz Aleksandra Woźniak z kl. VI b. Poczet sztandarowy klas szóstych dokonał uroczystego przekazania sztandaru szkoły uczniom klas piątych, którzy od tego momentu będą pełnić tę zaszczytną funkcję. Następnie Dyrektor szkoły wraz z wychowawcami wręczyli świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy w klasyfikacji końcoworocznej uzyskali średnią ocen powyżej 4,75 i wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania oraz podziękowali za współpracę najbardziej zaangażowanym w życie szkoły rodzicom.

Z klasy VI a – wych. pani Iwona Szafraniec:

1)      Inga Będkowska

2)      Magdalena Sady

3)      Jakub Dulik

4)      Antoni Gruba

5)      Mateusz Kowalski

6)      Piotr Lebelt

7)      Sebastian Michałowski

8)      Mateusz Odrzywołek

9)      Jakub Piątkowski

Z klasy VI b – wych. pani Katarzyna Zabłocka:

1)      Laura Jarek

2)      Karolina Obierzyńska

3)      Amelia Starostka

4)      Klaudia Strzelczyk

5)      Patrycja Szydrzysko

6)      Paulina Szydrzysko

7)      Justyna Urban

8)      Natasza Wojciechowska

9)      Klaudia Zakrzewska

10)    Natalia Zaręba

11)    Antoni Hom

12)    Kacper Maderski

13)    Kamil Neuman

14)    Mateusz Szczepaniak

Następnie pani Dyrektor wraz z wychowawcami podziękowała rodzicom uczniów klas szóstych za współpracę i zaangażowanie - pani Annie Sady, pani Gabrieli Stachurskiej, pani  Agnieszce Odrzywołek, pani Ilonie Krysiak-Grubie, pani Jolancie Obierzyńskiej, pani Marii Starostce, pani Joannie Szczepaniak, panu Witoldowi Hom.

Swoich starszych kolegów pożegnali uczniowie klas pierwszych i piątych. Wielu absolwentów zostało uhonorowanych pamiątkowymi medalami, związanymi z ich zainteresowaniami i uzdolnieniami, nieraz trochę z przymrużeniem oka ;) Na zakończenie uczniowie klas szóstych podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za opiekę i pomoc, zabrzmiał ostatni dzwonek, w wielu oczach pojawiły się łzy wzruszenia i pożegnaliśmy naszych absolwentów, życząc im wiele szczęścia na nowej drodze życia :)

Relacja fotograficzna: