Start > 2008/2009 > Konkursy > Konkurs interdyscyplinarny

Warning: opendir(/www/old/images/stories/konkurs_inter) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Konkurs interdyscyplinarny

konkurs interdyscyplinarnyDnia 13 listopada 2008 roku  uczniowie naszej szkoły przystąpili do I etapu konkursu interdyscyplinarnego.

Uczniowie musieli wykazać się wiedzą m.in. z takich przedmiotów jak matematyka, jezyk polski, przyroda. Mieli do wykonania 27 poleceń w ciagu 90 minut - od zadań matemtycznych po napisanie instrukcji. Maksymalnie można było zdobyć 45 punktów. Aby zakwalifikować się do etapu rejonowego trzeba było uzyskać minimum 36 punktów.

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego:

Marcel Rychlewski kl. V b - 43 punkty

Emilia Stachurska kl. V b - 38 punktów