Start > 2013/2014 > Wycieczki 2013/2014 > Klasa IV a i IV b w "Osikowej Dolinie"

Warning: opendir(/www/old/images/stories/osikowa2014) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Klasa IV a i IV b w "Osikowej Dolinie"
osikowa-dolina.jpgW dniu 13 maja odbyła się super wycieczka, w której uczestniczyła nasza klasa oraz klasa IV b. A teraz opowiem Wam co się w tym dniu wydarzyło. O godz. 7.45 mieliśmy zbiórkę przed szkołą. Z niecierpliwością czekaliśmy na odjazd autokaru. Do Koziegłów jechaliśmy około godziny. Na miejscu uczestniczyliśmy w warsztatach artystycznych  w Osikowej Dolinie. Z osikowych płatków robiliśmy przepiękne serca i kwiaty. Mieliśmy przy tym dużo radości  i zabawy. Po warsztatach mieliśmy możliwość zakupienia pamiątek wykonanych z osikowych płatków. Następnie dla wszystkich uczestników wycieczki zostało zorganizowane ognisko. Zjedliśmy pyszną kiełbaskę, popijając ciepłą herbatą. Później zaczęły się zabawy na świeżym powietrzu. Część grupy grała w piłkę ręczną, chłopcy grali w piłkę nożną a jeszcze inni bawili się z psem. Około godz. 14.00 wróciliśmy z wycieczki. Wyjazd był bardzo udany i wszystkim uczniom się bardzo podobało.

Justyna Chołda

klasa IV a

W dniu 13 maja 2014 r. klasa IV a i IV b pod opieką pani Brodowskiej, pani  Szafraniec i pani Sali  pojechała na wycieczkę do „Osikowej Doliny” w Koziegłowach. Uczniowie brali udział w warsztatach pt. „Serce i kwiaty dla mama”. Samodzielnie wykonywali piękne kwiaty i serca dla swoich mam z wiór drewna osikowego.

Po warsztatach odbyło się ognisko, na którym można było zjeść kiełbaskę z pysznym domowym pieczywem. Następnie spędziliśmy czas grając w piłkę i szalejąc z pieskiem Skiperem.

Klaudia Głowacka

Klasa IV b

W dniu 13 05. 2014 r. odbyła się wycieczka do Osikowej Doliny. Klasy czwarte zebrały się pod szkoła i wyjechaliśmy o 8.10. Podróż trwała około godziny. Podczas podróży graliśmy na telefonach, słuchaliśmy muzyki, rozmawialiśmy. Po dotarciu na miejsce podzielono nas na grupy i zabraliśmy się do pracy. W trzech pokojach wykonywaliśmy prace plastyczne. Były to serca i kwiaty z osikowych wiórek. Po skończeniu prac heblowaliśmy drewno, a następnie było ognisko. Potem graliśmy w piłkę. Około 14.00 wróciliśmy do domu.

Kacper Maderski

klasa IV b