Warning: opendir(/www/old/images/stories/zer2013/warzywa) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /www/old/mambots/content/plugin_jw_sig.php on line 46
Wizyta na targu

warzywa.jpgPodczas cyklu zajęć o warzywach i owocach dzieci uczyły się je rozpoznawać za pomocą wszystkich zmysłów, klasyfikowały, przeliczały, poznawały zalety ich spożywania, wykonywały różne prace plastyczne używając np. połówek jabłek lub ziemniaków. Punktem kulminacyjnym naszych zajęć była wizyta na targu, podczas której wiedza dzieci została sprawdzona w praktyce. Okazało się, że nasze przedszkolaki naprawdę dużo wiedzą o warzywach i owocach i potrafią rozpoznać nawet te mniej popularne. Podczas spaceru na targ rozdawaliśmy spotkanym ludziom kartki okolicznościowe związane z przyjściem nowej pory roku- JESIENI.

Relacja fotograficzna z wizyty na targu