Start > O nas > Osiągnięcia > Rok szkolny 2005/2006
Rok szkolny 2005/2006

Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2005/2006:

• III miejsce w punktacji drużynowej Halowych Mistrzostw Sosnowca Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce
  • III miejsce w IV regionalnym turnieju Scrabble
  • III i II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno–historycznym „Siedmiu najwspanialszych władców Polski X-XVIIIw.”
  • II i III miejsce w międzyszkolnym konkursie polonistyczno – historycznym „Świat starożytny”
  • II miejsce w II Regionalnych Prezentacjach Teatralnych ”Żywoty Świętych i Patronów”
  • I miejsce w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w narciarstwie alpejskim chłopców w Szczyrku
  • I miejsce w miejskim konkursie recytatorskim „Rodzina w poezji dziecięcej”